Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း
