Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Email
sv: E-post

en: Custom
sv: Anpassad

en: Department
sv: Avdelning

en: Display Name
sv: Visningsnamn

en: contains
sv: innehåller

en: ends with
sv: slutar med
