Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: contains
th: ประกอบด้วย
