Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Custom
es: Personalizado

en: Contains
es: Contiene

en: Does not contain
es: No contiene

en: Equals
es: Igual

en: Information
es: Información

en: Starts with
es: Comienza con

en: Ends with
es: Termina con

en: Does not equal
es: Distinto

en: Is empty
es: Está vacía
