Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Information
et: Andmed

en: Starts with
et: Algab millega

en: Ends with
et: Lõpeb millega
