Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Does not contain
ka: არ შეიცავს
