Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Rótulo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Contains
pt: Contendo

en: Does not contain
pt: Não contém

en: Equals
pt: Igual

en: Information
pt: Informações

en: Starts with
pt: Começa com

en: Ends with
pt: Termina com

en: Is empty
pt: Está vazio
