Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Custom
sv: Anpassad

en: Contains
sv: Innehåller

en: Does not contain
sv: Innehåller inte

en: Equals
sv: Är lika med

en: Starts with
sv: Börjar med

en: Ends with
sv: Slutar med

en: Is empty
sv: Är tom
