Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Is empty
be: пусты(ая, ое)
