Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Custom
bg: Персонализиран
