Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Custom
da: Tilpasset

en: Contains
da: Indeholder

en: Does not contain
da: Indholder ikke

en: Equals
da: Lig med

en: Starts with
da: Starter med

en: Ends with
da: Ender med

en: Is not empty
da: Er ikke tom
