Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Contains
fr: Contient

en: Does not contain
fr: Ne contient pas

en: Equals
fr: Egale

en: Information
fr: Informations

en: Starts with
fr: Commence par

en: Ends with
fr: Finit par

en: Is empty
fr: Est vide

en: Is not empty
fr: N'est pas vide
