Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Information
lv: Informācija

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Ends with
lv: Beidzas ar
