Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: Custom
nl: Aangepast

en: Department
nl: Afdeling

en: Display Name
nl: Naam weergeven

en: equals
nl: is gelijk aan

en: Information
nl: Informatie

en: Surname
nl: Achternaam

en: contains
nl: bevat

en: ends with
nl: eindigt met

en: Update Status
nl: Updatestatus

en: starts with
nl: begint met
