Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Starts with
ta: தொடங்குகிறது

en: Ends with
ta: முடிவடைகிறது
