Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Does not contain
th: ไม่ประกอบด้วย

en: Starts with
th: เริ่มต้นด้วย

en: Ends with
th: ลงท้ายด้วย
