Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Custom
uk: Власний

en: Contains
uk: Містить

en: Does not contain
uk: Не містить

en: Equals
uk: Дорівнює

en: Information
uk: Відомості

en: Starts with
uk: Починається з

en: Ends with
uk: Закінчується на

en: Is empty
uk: Є порожнім

en: Is not empty
uk: Є непорожнім
