Entrypoints (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Value
el: Αξία

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Add
el: Προσθήκη

en: Format
el: Μορφή

en: Text
el: Κείμενο

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Error
el: Σφάλμα

en: Up to date
el: Ενημερωμένο

en: Other
el: Άλλο

en: Source
el: Πηγή

en: Ok
el: Eντάξει

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Attachment settings
el: Ρυθμίσεις επισύναψης
