Entrypoints (1.0.1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Value
hr: Vrijednost

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Project
hr: Projekt

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Add
hr: Dodaj

en: Format
hr: Oblik

en: Text
hr: Tekst

en: Attachment
hr: Prilog

en: Error
hr: Greška

en: Up to date
hr: Svježe

en: Other
hr: Ostalo

en: Source
hr: Izvor

en: Context
hr: Kontekst

en: Outdated
hr: Zastarjelo
