Environments synchronization (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Operation
ta: செயல்

en: Definition
ta: சொற்பொருள் விளக்கம்
