Environments synchronization (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Development
sv: Utveckling

en: Name
sv: Namn

en: Operation
sv: Funktion

en: Collection
sv: Samling

en: Config
sv: Konfiguration
