Environment Indicator (4.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Development
am: ልማት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Configure
am: ውቀር

en: Color
am: ቀለም
