Environment Indicator (4.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Configure
fil: Ayusin
