Environment Indicator (4.0.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Development
it: Sviluppo

en: Description
it: Descrizione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Background Color
it: Colore sfondo

en: Configure
it: Configura

en: Hostname
it: Nome host

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Color
it: Colore

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Toolbar
it: Barra strumenti

en: Available actions:
it: Azioni disponibili:
