Environment Indicator (4.0.10) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Color
sr: Боја
