Environment Indicator (4.0.11) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Development
uk: Розробка

en: Description
uk: Опис

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Background Color
uk: Колір тла

en: URL
uk: URL-адреса

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Background color
uk: Колір тла

en: Color
uk: Колір

en: Add environment
uk: Додати середовище

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Environments
uk: Середовища

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Foreground color
uk: Колір переднього плану

en: Available actions:
uk: Можливі дії:
