Environment Indicator (4.0.12) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Development
ml: വികസനം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Color
ml: നിറം
