Environment Indicator (4.0.12) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Development
os: Райрæзт

en: Description
os: Афыст

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
