Environment Indicator (4.0.12) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ
