Environment Indicator (4.0.13) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Color
ka: ფერი
