Environment Indicator (4.0.14) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Development
gu: વિકાસ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Color
gu: રંગ

en: Available actions:
gu: ઉપલબ્ધ ક્રિયાઓ:
