Environment Indicator (4.0.14) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Color
mr: रंग
