Environment Indicator (4.0.16) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Available actions:
hy: Հասանել գործեղություններ:
