Environment Indicator (4.0.16) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Color
th: สี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
