Environment Indicator (4.0.17) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Configure
ur: ترتیب

en: Color
ur: رنگ
