Environment Indicator (4.0.22) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Description
ro: Descriere

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Configure
ro: Configurează

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Color
ro: Culoare

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Available actions:
ro: Acțiuni disponibile:

en: Drupal Version
ro: Versiune Drupal
