Environment Indicator (4.0.23) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Description
he: תיאור

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Background Color
he: צבע רקע

en: URL
he: כתובת URL

en: Configure
he: הגדרות

en: Background color
he: צבע רקע

en: Color
he: צבע

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Drupal Version
he: גרסת דרופל
