Environment Indicator (4.0.24) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Description
ast: Descripción

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Configure
ast: Configurar

en: Background color
ast: Color de fondu
