Environment Indicator (4.0.25) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Description
cs: Popis

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Configure
cs: Nastavení

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Color
cs: Barvy

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Available actions:
cs: Dostupné akce:

en: Drupal Version
cs: Drupal verze
