Environment Indicator (4.0.25) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Color
cy: Lliw
