Environment Indicator (4.0.25) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Description
ku: دەربارە

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Color
ku: ڕه‌نگ
