Environment Indicator (4.0.4) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Development
kk: Дамыту

en: Description
kk: Сипаттама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Configure
kk: Баптау

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Color
kk: Түс

en: Toolbar
kk: Құралдар тақтасы
