Environment Indicator (4.0.5) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Development
oc: Desvolopament

en: Description
oc: Descripcion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Configure
oc: Configurar

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Toolbar
oc: Barra d'aisinas

en: Available actions:
oc: Accions disponiblas :
