Environment Indicator (4.0.5) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Development
sl: Razvoj

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Configure
sl: Nastavi

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Color
sl: Barva

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica
