Environment Indicator (4.0.6) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Description
hu: Leírás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: URL
hu: Webcím

en: Configure
hu: Beállít

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Color
hu: Szín

en: Add environment
hu: Környezet hozzáadása

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Environments
hu: Környezetek

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Available actions:
hu: Elérhető műveletek:

en: Environment name
hu: Környezet neve

en: Environment Indicator Settings
hu: Environment Indicator beállítások

en: Environment url
hu: Környezet webcíme
