Environment Indicator (4.0.7) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Development
hr: Razvoj

en: Description
hr: Opis

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Color
hr: Boja

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Toolbar
hr: Alatna traka

en: Available actions:
hr: Dostupne akcije:
