Environment Indicator (4.0.7) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Development
nn: Utvikling

en: Description
nn: Beskriving

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Color
nn: Farge

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
