Environment Indicator (4.0.9) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Development
bg: Разработка

en: Description
bg: Описание

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Color
bg: Цвят

en: Available actions:
bg: Налични действия:
