Environment Indicator (4.0.9) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Development
sk: Vývoj

en: Description
sk: Popis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Color
sk: Farba

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Available actions:
sk: Dostupné akcie:
