Environment Indicator (4.1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Description
af: Beskrywing

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Configure
af: Verstel

en: Color
af: Kleur
